Šonedēļ Rīgas atklātajā čempionātā florbolā tika aizvadītas sešas spēles, piedāvājam plašāku ieskatu trijās no sešām spēlēm.

Vicečempioniem pirmā uzvara sezonā

Pie pirmās uzvaras šosezon tikusi pērnās sezonas vicečempionu vienība “DTG”, kas mājās izcīnīja uzvaru pret “JeNo-2” komandu ar rezultātu 9:6. Pirmo periodu aktīvāk tieši iesāka “DTG” vienība, iesākot ar rezultātu 2:0. Abos vārtu guvumos precīzs bija Kaspars Makulēns. Otrajā periods izvērtās rezultatīvākais šajā spēlē – 8 vārti. Periods sākās ar Reiņa Kundziņa vārtiem samazinot rezultātu uz 1:2. Turpinājumā “DTG” komanda tika pie pēcspēles metiena, ko devās izpildīt Niks Mežiņš, kurš raidīja bumbiņu vārtos panākot 3:1 šajā spēlē. 2.minūšu laikā “JeNo-2” izlīdzināja rezultātu uz 3:3 un viss sākās no gala. Dažas sekundes vēlāk Reinis Millers atguva “DTG” vadību šajā spēlē un tas nemainījās 5.minūtes. 36.minūtē “JeNo-2” vienības spēlētājs Juris Latišs izlīdzināja rezultātu, bet perioda beigās Valtera Ērgļa un Reinalda Rimšas vārti ļāva “DTG” vienībai otro periodu noslēgt ar divu vārtu pārsvaru. Jau trešā perioda sākumā pieminētais Ērglis guva komandas septītos vārtus, panākot 7:4 uz rezultāta tablo. Spēles turpinājumā “JeNo-2” vienība spēlējot mazākumā atguva vienus vārtus, precīzs otro reizi šajā mačā bija Reinis Kundziņš. Pārsvaru “DTG” komandai atjaunoja Kaspars Vasaraudzis, panākot 8:5. Spēles beigās abas komandas guva vēl pa vieniem vārtiem un tas arī bija viss šajā spēlē, “DTG” komanda bija izcīnījusi pirmo uzvaru šajā sezonā, kamēr “JeNo-2” tika pie otrā zaudējuma šajā sezonā. Par labāko spēlētāju mājinieku rindās tika atzīts Valters Ērglis, kurš šajā spēlē atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem, bet viesu rindās par labāko tika atzīts Juris Latišs, kurš Jelgavas komandas labā guva trīs vārtus.

Rīgas Lauvas ar pastiprinātu sastāvu sagrauj Oligarhus

Pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja Rīgas “Lauvas” vienības, kas ar pastiprinātu sastāvu pārliecinoši pārspēja “Oligarhi” vienību ar rezultātu 10:2. Šajā spēlē Lauvām sastāvā jau bija 14 laukuma spēlētāji, neskatoties uz to, ka pagājušajā spēlē komandas sastāvā bija 6 laukuma spēlētāji. Rezultātu šajā spēlē atklāja mājinieki, kas uz spēles sākumu bija ieradušies sešu cilvēku sastāvā. Pirmo periodu Lauvām izdevās noslēgt esot vadībā. Precīziem esot Didzim Žiham un Linardam Dadajevam, pēc pirmā perioda 2:1 Lauvas vadībā. Otrā perioda sākumā “Oligarhi” iemeta arī otros vārtus šajā spēlē panākot 2:2, bet tie arī bija pēdējie viņiem šajā spēlē. Otrais periods noslēdzās par labu Lauvām ar rezultātu 4:2. Trešajā periodā Oligarhu vienības rindās bija manāms nogurums, tomēr viņi spēlēja ar astoņiem laukuma spēlētājiem, kas bija saprotams. Šis skaitliskais pārākums ļāva Lauvām aizvadīt pozitīvu periodu, ar sešiem gūtiem vārtiem trešajā periodā, Lauvas noslēdza šo spēli ar rezultātu 10:2. Spēlē ar trīs vārtiem atzīmējās Didzis Žihs, ar 39 metieniem galā tika vārtsargs Ēriks Jarockis. Par labākajiem spēlētājiem šajā spēlē tika atzīti Roberts Zāģeris “Oligarhi” rindās, bet par labāko Lauvās tika nosaukts Didzis Žihs.

30 vārtu spēlē, virsroku ņem “FK Carnikava” florbolisti

Diezgan rezultatīva spēle šajā nedēļā izvērtās Carnikavā, starp “FK Carnikava” un “RTU/ROCKETS 2” komandu, spēles beigu rezultāts bija 17:13, kas noteikti varētu būt viens no lielākajiem rezultātiem Rīgas atklātajā čempionātā florbolā.  Pēc pirmā perioda rezultāts bija tikai 3:2 “FK Carnikava” labā un nekas neliecināja, ka spēlē būs daudz vārtu.      Otrais periods iegrozijās par labu “FK Carnikava” komandai, tā guva astoņus vārtus, kamēr “RTU Rockets 2” tikai divus vārtus. Rezultāts pēc otrā perioda bija 11:4. Divos periodos 15 vārti likās jau diezgan neiespējami, bet trešajā periodā vārtu birums tika dubultots. Trešā perioda vidū “Rockets” vienība bija guvusi sešus vārtus un rezultāts bija samazināts uz -1 – 11:12. Spēle bija kļuvusi arvien interesantāka, likās, ka pārsvars būs “Rockets~” komandai, bet labu trešā perioda otru pusi nodemonstrēja “FK Carnikava” florbolisti. Ralfa Stratana trīs vārti perioda beigās ļāva “FK Carnikava” komandai izcīnīt uzvaru šajā spēlē ar rezultātu 17:13. Rezultatīvākie spēlētāji “FK Carnikava” vienībā bija Jēkabs Krists Vīmanis ar 7 punktiem (4+3), Dēvids Osītis ar 6 punktiem (3+3) un Kristians Jānis Rinkēvičs ar 6 punktiem (3+3). “RTU/Rockets” vienībā rezultatīvākie ar 7 punktiem bija Rainers Miķelsons (5+2) un Imants Lastovskis (6+1).

Šajā nedēļā vēl pie uzvarām tika “Labi būs” komanda, kas pārspēja “JagerTeam” ar rezultātu 10:3, tāpat pie trešās uzvaras šajā sezonā tika “FBK Baloži” komanda, kas izcīnīja uzvaru izbraukumā pret “RF Blici” ar rezultātu 6:5. Nedēļas noslēdzošajā spēlē pie otrās uzvaras sezonā tika “BRGD/OC Limbaži” kas sagrāva “Veču Lauks” vienību ar rezultātu 14:3.