Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Piektā spēļu nedēļa
Autors RAČF   
Saturday, 03 November 2007
RAČF 07/08 logo Šajā kārtā pie kārtējām uzvarām tikušas līdrkomandas – „Saulkane”, „Ikšķile” un „Kvinta Plus”, bet pirmo punktu turnīrā zaudējusi „EBK” vienība, kura līdz piektās kārtas spēlēm turējās līdz iepriekš minētai līderu „trijotnei”.
Lasīt tālāk...
 
FK Taizels - EBK
Autors Kārlis Krastiņš   
Friday, 02 November 2007
TAI vs EBKSpēle norisinājās Ķekavas SN. ”EBK” florbolisti spēli sāka veidot ar trijām maiņām, ilgi izspēlējot bumbiņu, bet metieni uz vārtiem bija maz, „Taizels” spēlētāji uzsāka spēli ar nepilnām trijām maiņām, uz „EBK” uzbrukumiem atbildot ar bīstamiem pretuzbrukumiem, kur vienā no tiem arī sekoja rezultāta atklāšana, 7.minūte, tāls, spēcīgs un precīzs metiens vārtu „devītniekā”- Mārtiņš Leimanis no Rolanda Boļšakova piespēles 1:0.
Lasīt tālāk...
 
Ceturtā spēļu nedēļa
Autors RAČF   
Monday, 29 October 2007
RAČFTurnīra līderkomandas - „Saulkalne”, „Ikšķile” un „Kvinta Plus” arī pēc ceturtās kārtas spēlēm saglabā maksimālo punktu skaitu. Bez zaudējumiem turnīrā pēc trim spēlēm cīnās arī „EBK” vienība.
Lasīt tālāk...
 
EBK - Latvijas Universitāte
Autors Kārlis Krastiņš   
Wednesday, 24 October 2007
EBK vs LUPirms spēles jau bija zināms, ka gaidāmā cīņa būs saspringta un interesanta, jo abas komandas turnīra ietvaros vēl nebija izjutušas zaudējuma garšu.
Lasīt tālāk...
 
Pārceltās spēles
Autors RAČF   
Wednesday, 24 October 2007

RAČFZināmi datumi, kuros notiks turnīra pirmās kārtas atceltās spēles. Spēle starp „Optimistiem” un „EBK” paredzēta 15.novembrī, savukārt „Visio” un „Latvijas Universitātes” komandu spēle ieplānota 4.decembrī. Mainīts spēles datums arī ceturtās kārtas spēlei starp „Latkomfort” un „Optimisti” vienībām, tā attiecīgi pārcelta uz 29.novembri. Visām pārceltajām spēlēm laiki un norises vietas nav mainījušies. (Spēļu kalendārs)

 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 99 - 105 no 107