Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Desmitā spēļu nedēļa
Autors RAČF   
Monday, 10 December 2007
SaulkalneVisas komandas turnīrā aizvadījušas vienādu spēļu skaitu – desmit! Līdz pirmā posma beigām atlikušas vairs tikai trīs kārtas. Lielākā intriga šobrīd saglabājusies ar tām komandām, kuras ieņem vietu turnīra vidusdaļā. Vienībām, kuras tabulā patreiz atrodas no sestās līdz desmitajai vietai katra nākošā spēle nozīmēs „būt vai nebūt” starp tām komandām, kas turpinās cīņu par medaļām un galveno balvu.
Lasīt tālāk...
 
Devītā spēļu nedēļa
Autors RAČF   
Sunday, 02 December 2007
RAČF logoŠīs nedēļas kārta pirmām kārtām atzīmējama, ar to, ka visas spēles aizritējušas vienlīdzīgā cīņā.Turnīra vienīgie līderi – „Saulkalne” joprojām turpina demonstrēt stabilu sniegumu, izcīnot arī devītajā kārtā divus uzvaras punktus.
Lasīt tālāk...
 
Atlikto spēļu izspēle
Autors RAČF   
Monday, 26 November 2007
RAČF logo

Šonedēļ tiks izspēlētas vairākas iepriekš pārceltās vai atliktās spēles. No astotās kārtas pārceltā spēle starp „ NBS Kadagu” un „Rīgas Lauvām” risināsies 26.novembrī, ceturtās kārtas cīņa starp vienībām „Latcomfort” un „Optimisti” tiks aizvadīta 29.novembrī. Šajā pašā dienā vēl vienā pārceltajā spēlē savstarpēji nūjas krustos „Rīgas Lauvas” un „Krāpniecīši”.

Nākošajā nedēļā paredzēts izspēlēt vēl divas atliktās spēles no iepriekšējām kārtām.  Spēļu kalendārs

 
Astotā spēļu nedēļa
Autors RAČF   
Saturday, 24 November 2007
RAČF logo Pēc šīs kārtas čempionātā palikusi vairs tikai viena komanda, kura joprojām turpina cīņu ar maksimālo punktu skaitu, un tā ir „Saulkalne”! Par vienīgajiem turnīra līderi saulkalnieši kļuva pēc tam, kad pirmo neveiksmi cieta „Ikšķiles” vienība. Fiksēts arī jaunu šī sezonas čempionāta rezultativitātes rekords, kuru sasniedzis Kārlis Bulāns no „Latvijas Universitātes” komandas, kas spēlē pret turnīra pastarīšiem „Black Jack” savā kontā ierakstīja 16 punktus.
Lasīt tālāk...
 
Septītā spēļu nedēļa
Autors RAČF   
Sunday, 18 November 2007
RAČF logoAizvadītas puse no spēlēm turnīra pirmajā posmā, un tikai divas komandas joprojām ieguvušas maksimālo punktu skaitu. Čempionāta līdervienības „Saulkalne” un „Ikšķile” arī šajā kārtā tikušas pie kārtējām uzvarām.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 92 - 98 no 107