Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Spēku izlīdzināšana
Autors RAČF   
Monday, 28 January 2008
RAČF logo Otrajā posmā aizvadītas pirmās kārtas spēles, kurās pēc spēku izlīdzināšanas, rezultāti abās līgās kļuvuši līdzvērtīgāki. Kaut gan dažās no tām fiksēti arī rezultatīvi iznākumi
Lasīt tālāk...
 
Otro posmu iesāka piecpadsmit komandas
Autors RAČF   
Friday, 25 January 2008
RAČFPēc pirmajā posmā aizvadītām spēlēm noskaidrojušās tās vienības, kuras turpina cīņu par galveno balvu. Otro posmu pirmajā līgā iesāka astoņās vienības, savukārt 2.līgā gandarījuma turnīru izspēlēs septiņas vienības.
Lasīt tālāk...
 
Atjaunoti statistikas dati
Autors RAČF   
Monday, 14 January 2008
RAČF logoKaut arī pirmajā posmā atlikušas vairs trīs spēles, praktiski ir zināmi spēlētāji, kuri pēc šī posma uzrādījuši augstvērtīgākos radītājus savā ampluā.
Lasīt tālāk...
 
Atliktās spēles un pārstāvju tikšanās
Autors RAČF   
Tuesday, 08 January 2008

RAČFZināms atlikto vai pārcelto spēļu laiki! Tā 15.janvārī savā starpā tiksies „Saulkalne” un „Kvinta Plus”, savukārt 18.janvārī tiks izspēlēti divi mači – „Krāpniecīši” pret  FK „Taizelu”, „Latvijas Universitāte” pret „Rīgas Lauvām”. Iepriekš minēto spēļu sākumi un vieta nemainās!

 18. janvāri plkst.18:30 Ezerkrastu vidusskolā notiks RAČF čempionāta visu komandu pārstāvju un tiesnešu sapulce. Ierašanās obligāta!

 
Divpadsmitā spēļu nedēļa
Autors RAČF   
Friday, 28 December 2007
RAČF Rīgas atklātajā čempionātā atlikusi vairs tikai viena kārta līdz pirmā posma beigām. Praktiski zināmas visas komandas, kuras turpinās spēlēt pēc Jaunā gada attiecīgi pirmajā vai otrajā līgā. Ja, nu vēl tikai „Krāpniecīši” saglabā iespēju pēdējā brīdī ielekt stiprāko komandu pulkā, bet ar nosacījumu, ka atlikušajās spēlēs spēs uzvarēt, un neveiksmes piedzīvos „Optimisti” vai FK „Ādaži”.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 85 - 91 no 107