Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Iesākušās cīņas pēdējā aplī
Autors RAČF   
Monday, 17 March 2008
RAČF logo Aizvadītās nedēļas spēļu kārtā dažas no komandām uzsākušas bēgšanu no tuvākajiem sekotājiem. Līderpozīcijas pirmajā līgā joprojām saglabā „Ikšķiles” komanda, savukārt otrajā līgā stabili pirmajā vietā iekārtojušies „Krāpniecīši”.
Lasīt tālāk...
 
RAČF Zvaigžņu spēle 2008
Autors RAČF   
Tuesday, 11 March 2008
RAČF ZS'08 minilogoMaija vidū paredzēta Rīgas atklātā čempionāta „RAČF Zvaigžņu spēle - 2008” uz kuru, kā jau tradicionāli tiks aicināti turnīra labākie spēlētāji. Turnīra organizatori šīgada spēlei izvēlējās komandas dalīt pēc ģeogrāfiskā principa - „Rīgas pilsēta” un „Rīgas apriņķis”.Par „Zvaigžņu spēles” komandu menedžeriem vai treneriem, kā kuram labpatikās saukt, iecelti Ivo Buliņš (Rīgas pilsēta) un Gvido Tauriņš (Rīgas apriņķis).
Lasīt tālāk...
 
Otrā posma starpfinišs
Autors RAČF   
Wednesday, 05 March 2008

 Īsi pirms otrā posma pirmā apļa beigām līderpozīcijas savās līgās attiecīgi ieņem „Ikšķile” un „Kvinta Plus”, tas ir spēcīgāko komandu konkurencē, savukārt otrajā līgā savu favorītu pozīciju nevienam no konkurentiem joprojām nav atdevuši „Krāpniecīši”.

Lasīt tālāk...
 
Bez zaudējumiem „EBK” un „Krāpniecīši”
Autors RAČF   
Sunday, 17 February 2008
RAČF logoPēc aizvadītās kārtas maksimālo punktu skaitu joprojām saglabā „EBK” pirmajā līgā, savukārt otrajā līgā pārliecinoši savas cīņas aizvadījusi „Krāpniecīšu” vienība.
Lasīt tālāk...
 
Iezīmējās līderi
Autors RAČF   
Monday, 11 February 2008
NBS vs OPT Pēc kārtējās aizvadītās spēļu nedēļas čempionāta otrajā posmā abās līgās sāk iezīmēties līderu komandas. Pirmajā līga veiksmīgi turpina spēlēt „EBK” komanda, savukārt otrajā līgā ar pozitīvu bilanci patreiz var lepoties „Krāpniecīši” un „Visio” vienības.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 78 - 84 no 107