Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


FK „Taizels” komandai atņem punktus
Autors RAČF   
Monday, 28 April 2008
 Par Rīgas 6. atklātā čempionāta florbolā nolikuma pārkāpumu turnīra otrajā posma, komandai FK „Taizels” septiņas spēlēs tiek atņemti punkti.
Lasīt tālāk...
 
Būs jauns Rīgas čempions
Autors RAČF   
Sunday, 20 April 2008
RAČF logoTā nu ir izveidojusies situācija turnīrā, kā šīs sezonas čempions noskaidrosies pēdējā kārtā starp komandām „Ikšķile” un „EBK”. Pirms pēdējās kārtas ar 20 iegūtiem punktiem pirmajā vietā patreiz atrodas „Ikšķiles” vienība, bet „EBK” no līdera atpaliek tikai par vienu punktu. Savukārt ar 18 punktiem trīspadsmit spēles trešajā vietā atrodas „Kvinta Plus”, kas reāli pretendē vēl uz sudraba medaļām.
Lasīt tālāk...
 
Pretendentu loks uz čempiona titulu samazinās
Autors RAČF   
Tuesday, 15 April 2008

RAČF logoAizvadītajās divās nedēļās kopš aprīļa sākuma pirmās līgas turnīra notikušas būtiskas izmaiņas cīņā par čempiona titulu. Vistuvāk šīs sezonas goda nosaukumam patreiz atrodas „Kvinta Plus” vienība, bet pa „karstām pēdām” viņiem seko „EBK” un „Ikšķiles” komandas. Cerību iegūt kādu no medaļu komplektiem vēl nav zaudējusi arī „Saulkalnes” komanda. Nemazāk saistoša uzmanība atlikušajās kārtās gaidāma arī otrās līgas komandu konkurencē.

Lasīt tālāk...
 
EBK-Latvijas Universitāte (LU)
Autors EBK   
Wednesday, 02 April 2008

EBK spēleSpēle norisinājās Lielvārdes SN 1.aprīlī 20.45.

Uz spēli komandas izgāja ne gluži savos spēcīgākajos sastāvos, varbūt kāds to (spēli) bija uztvēris kā organizatoru 1.aprīļa joku un nebija ieradies?...Varbūt, bet tagad par spēli.

Lasīt tālāk...
 
Paziņojums!
Autors RAČF   
Wednesday, 02 April 2008

RAČF logoVisiem komandu pārstāvjiem lūgums informēt par pieciem savas komandas kandidātiem šīs sezonas simboliskajai izlasei. Savus kandidātus pieteikt čempionāta galvenajam tiesnesim Rihardam Jēgeram.  

RAČF „Zvaigžņu spēle – 2008” paredzēta 18.maijā plkst. 13:00 NBS sporta kompleksa zālē.

 
<< Sākums < Atgriezties 11 12 13 14 15 16 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 71 - 77 no 107