Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Starpfinišā
Autors RAČF   
Saturday, 24 January 2009

 Noslēdzies pirmais posms, pēc kura izkristalizējušās tās komandas, kuras turpinās cīņu par galveno balvu. Spēcīgāko „septītniekā” iekļuvušas – „Ikšķile”, „Lattelecom IP”, „NBS Kadaga”, „Ropaži”, „Jūrmala”, „Saulkalne” un „Team Ādaži”. Savukārt ar gandarījuma turnīru būs jāsamierinās „Sharp Knifes”, „Devils United”, „Latcomfort”, „Rīgas Lauvas”, „Latvijas Universitāte” un „Inčukalns”. Šai otrajai komandu grupa pievienosies „Saulkrastu” vienība, kas ar otro posmu debitēs Rīgas atklātajā čempionātā.
 Rezultatīvāko spēlētāju topā ar 75 (36+39) punktiem vadībā izvirzījies „Ikšķiles” vienības uzbrucējs Alvis Dāle, savukārt vārtsargu konkurencē ar labiem statistikas datiem pēc pirmā posma var lepoties Mārcis Ločmelis no „Lattelecom IP” komandas.

 
Balva par foto mirkli
Autors RAČF   
Sunday, 28 December 2008

Pirmā fotokonkursa uzvarētāja Kristīne Tauriņa par interesantāko bildi oktobra-novembra mēnesī saņēma balvu no „Salming” pārstāvja Zigmunda Neilanda rokām. Arī tu vari iegūt balvu, ja iepazīsies ar konkursa noteikumiem, noknipsēsi spēles mirkli un atsutīsi to mums!

Salming fotokonkurss
 
Čempionāts uzņem apgriezienus
Autors RAČF   
Wednesday, 26 November 2008

LU vs IKŠJau otro mēnesi notiek cīņas Rīgas čempionāta turnīrā. Ar dažādu spēļu skaitu no trīspadsmit komandām, turnīra galvgalī, ik pa nospēlētai kārtais mainās kāda no komandām. Šobrīd vadošajā grupa atrodas četras komandas no kurām neatpaliek arī pārējās.

Lasīt tālāk...
 
Jau septīto reizi
Autors RAČF   
Sunday, 28 September 2008

29.septembrī sākās jau septītā sezona Rīgas atklātajā čempionātā florbolā. Pirmais posms risināsies viena aplī ar 13.komandu dalību. Otrajā posmā komandas tiks sadalītas divās līgas, pēc sportiskā principa.1. līga izcīna Rīgas 7. atklātā čempionāta ceļojošo kausu.

 
Sezona noslēgusies ar „Zvaigžņu spēli”
Autors RAČF / Foto:V.Timmermanis   
Sunday, 18 May 2008

Čempionu kauss Ikšķilei

Ar RAČF „Zvaigžņu spēli” NBS sporta kompleksā noslēdzis jau sestais čempionāts, kas deva aizraujošu turnīra gaitu, kad tika ar pēdējo kārtu noskaidrojās šīs sezonas čempions. Pirmo reizi par RAČF uzvarētājiem kļuva „Ikšķiles” komanda, un līdz nākamās sezonas beigām Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta dāvātājs ceļojošais kauss, tagad mājos Ikšķilē.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 64 - 70 no 107