Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


RAČF komandu iepazīšanās turnīrs
Autors RACF info   
Sunday, 20 September 2009
Uzmanību visām Rīgas atklātā čempionāta vīriešu  komandām, kuras piedalīsies  un citas, kuras vēl domā  par dalību 2009/ 10. gada RACF sezonā!
Sezona sāksies ar oktobra otro nedēļu! Bet pirms tam 27. septembrī  sākot no pulksten 10.00  "RAČF komandu iepazīšanās turnīrs"" LSPA  zālē (3 stāvā) , Brīvības ielā 333.
Dalība turnīrā jāapstiprina telefoniski 29135863
Pēc turnīra RAČF komandu pārstāvju sapulce.
 
Pieteikšanās 8.RAČF čempionātam.
Autors RAČF   
Thursday, 03 September 2009

Komandām, kuras vēlās 2009/ 2010. gada sezonā startēt Rīgas atklātajā čempionātā ir jāiesūta pieteikumi līdz 15.septembrim uz epasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Turnīra sākums paredzēts septembra beigās vai oktobra mēneša sākumā. Plašāk ar turnīra Nolikumu var iepazīties klikšķinot šeit >> skatīt , kā arī aizpildīt un nosūtīt mums pieteikumu >> PIETEIKUMS TURNĪRAM

 
„Ķekava” – čempiones!
Autors RAČF   
Thursday, 28 May 2009
Ar mazāku publicitāti noslēdzies arī sieviešu komandu turnīrs, kurā šosezon labākas par savām konkurentēm izrādījās „Ķekavas” florbolistes iegūstot galvaspilsētas čempiona titulu, otrajā un trešajā vietā atstājot attiecīgi „Rīgas Lauvas” un „Ķekavas novada” komandas.
 
Sezonas pēdēja spēlē „Pilsētnieki” izrauj uzvaru!
Autors RACF info   
Friday, 22 May 2009

Kā jau ierasts pēdējās sezonās, tad RAČF turnīrs arī šoreiz noslēdzās ar tradicionālo „Zvaigžņu spēli”.

RAČF ZS 09

Lasīt tālāk...
 
„Ikšķile” nosargā čempiona titulu
Autors RAČF   
Monday, 27 April 2009

Otro sezonu pēc kārtas par Rīgas atklātā čempionāta uzvarētājiem kļūst „Ikšķile” komanda, kas kārtu pirms turnīra beigām nosargāja čempiona titulu. Jāatzīmē, ka „Ikšķiles” florbolistu panākums šosezon ir likumsakarīgs, jo visas sezonas garumā turnīra uzvarētāji demonstrēja stabilu sniegumu. Līdz šim divas sezonas pēc kārtas RAČF čempionātā pie panākumiem tika FK „Rīga”.

Ikšķile RAČF 0809 čempions
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 57 - 63 no 107