Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Ķekavnieces čempiones!
Autors RACF info   
Wednesday, 16 June 2010

Sieviešu komandu konkurencē par 2009./2010. gada sezonas čempionēm kļuva FK "Ķekava" vienības florbolistes, kuras deviņas spēlēs izcīnīja septiņas uzvaras un divas reizes spēlēja neizšķirti. Otro vietu ieguva RSU komanda, bet trešajā vietā ierindojās "Rīgas lauvas" vienība. (skatīt tabulu )

 
FK „Ādaži” 2009/10. gada sezonas čempioni.
Autors RACF info   
Friday, 07 May 2010

Par Rīgas 8. atklātā čempionāta uzvarētājiem pirmo reizi kļuvuši Florbola kluba „Ādaži” spēlētāji. Otro un trešo vietā izcīnija attiecīgi „Saulkalne” un „NBS Kadaga” komandas.

Lasīt tālāk...
 
RAČF "Ziemas kauss"
Autors RACF info   
Saturday, 02 January 2010
RAČF "Ziemas kauss" spēlējot 4 pret 4 kopā pulcēja 14 komandas. Deviņas no tām, kas spēlē RAČF un piecas draugu komandas. Turnīra mērķis noskaidrot spēcīgāko komandu spēlējot 4 pret 4 uz samazināta laukuma ar spēles laiku 15 minūtes.
Lasīt tālāk...
 
Līderi krāj punktus
Autors RACF info   
Friday, 20 November 2009
Aizritējusi ceturtā čempionāta kārta, kurā uzvaras guvušas tās komandas, kuras spēļu pirmajā pusē bija guvušas vairāk vārtus nekā sāncenši.
Lasīt tālāk...
 
„Saulkalne” un „FK Ādaži” turpina uzvarēt
Autors RACF info   
Sunday, 08 November 2009
 Veiksmīgi turnīra ievadu iesākuši „Saulkalnes” un „FK Ādažu” vienības, kuras nav zaudējušas nevienu punktu. Saulkalniešu trīs panākumi ļāvuši komandai izvirzīties turnīra galvgali. Savukārt ādažnieki pēc divām aizvadītajām spēlēm turnīra tabulā pagaidām atrodas sestajā vietā, jo tuvāki sāncenši ieguvuši skaitliski lielāku punktu bagāžu.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 50 - 56 no 107