Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Račfbj 4.posma vietu sadalījums
Autors RACF info   
Monday, 31 March 2014

08.03.2014., notika Rīgas atklātā čempionāta bērniem un jauniešiem 4.posms U-12 vecumu grupā.

Vietu sadalījums:

1.Rīgas Lauvas/A

2.FS Masters/Blindsave

3.Rīgas Lauvas/OSC

Bildes

 

16.03.2014., notika Rīgas atklātā čempionāta bērniem un jauniešiem 4.posms U-14 vecumu grupā.

Vietu sadalījums:

1.Fastum

2.Rīgas Lauvas/A

3.Rīgas Lauvas meitenes

Bildes

 

23.03.2014., notika Rīgas atklātā čempionāta bērniem un jauniešiem 4.posms U-16 vecumu grupā.

Vietu sadalījums:

1.FS Masters/Ulbroka

2.Rīgas Lauvas

3.Rīgas FS Masters/ZVĢ

 

 

 
Račfbj 4.posms
Autors RACF info   
Saturday, 08 March 2014

08.03.2014. U12 zēniem, Ezerkrastu vsk., no plkst. 10:00.
16.03.2014. U14 zēniem, Ulbrokas sporta namā, no plkst. 11:00.
23.03.2014. U16 zēniem, Ulbrokas sporta namā, no plkst. 10:00.

 

 
Račfbj 3.posma vietu sadalījums
Autors RACF info   
Monday, 27 January 2014

25.01.2014. notika Rīgas atklātais čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem 3.posms U-12 vecumu grupā.
Vietu sadalījums:
1.Rīgas Lauvas/A
2.FS Masters/Ulbroka
3.FS Masters/ZVĢ
(Bildes)

26.01.2014.Ulbrokā notika Rīgas atklātais čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem 3.posms U-14 vecumu grupā.
Vietu sadalījums:
1.Fastum
2.Ulbroka U14
3.Rīgas Lauvas U14/Jugla
(Bildes)

 
Račf Ziemas kauss 2013 rezultāti
Autors RACF info   
Wednesday, 22 January 2014

Kopumā piedalījās desmit komandas:
A apakšgrupā: "Barons lv"; "Trešais lieks"; "Rīgas Lauvas"; " Fastum/ Rīga"; "Coyote".
B apakšgrupā: "AFK"; " Saulkalne"; "Pelmenīši"; " RL čikas"; " Bigfoots"

 A apakšgrupas rezultāti:
1."Coyote";
2."Fastum/Rīga";
3."Trešais lieks";
4."Rīgas Lauvas",
5."Barons.lv."

B apakšgrupas rezultāti:
1."AFK";
2."Pelmenīši",
3."Bigfoots";
4."Saulkalne";
5."RL čikas".

Fināla rezultāti:
1."Pelmenīši";
2."Fastum/Rīga"
3."AFK"

Pēc spēles metienos A apakšgrupā labākā komanda bija Coyote, savukārt, B apakšgrupā komanda "RL čikas".

Paralēli "Ziemas kausa" turnīram notika kapteiņu novusa turnīrs. A apakšgrupā uzvarēja "Fastum/Rīga" komandas kapteinis Kristaps Firkuss, savukārt, B apakšgrupā uzvarēja komandas "Saulkalne" kapteinis Kristaps Dudarevs.

Bildes

 
Račfbj 3.posms
Autors RACF info   
Wednesday, 22 January 2014

25.01.2014. U12 zēniem, Ezerkrastu psk., no plkst. 10:00
26.01.2014. U14 zēniem, Ulbrokas sporta namā, no plkst. 9:00
02.02.2014. U16 zēniem, Ulbrokas sporta namā, no plkst. 9:00

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 15 - 21 no 107