Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


2011/12 gada sezonā triumfē FK Rīga PDF Drukāt E-pasts
Autors Maija Driķe   
Wednesday, 23 May 2012

 Noslēdzās RAČF desmitā – jubilejas sezona. Spēles norisinājās gan Ezerkrastu vidusskolā, kur play off turnīrā neiekļuvušās komandas cīnījās par Gandarījuma kausu un NBS Sporta centrā.

Šogad tika aizsākta jauna tradīcija – Gandarījuma kauss, lai dotu iespēju play off kārtā neiekļuvušajām komandām, noslēgt sezonu ar sacensību garu. Šogad triumfēja un savā īpašumā Gandarījuma kausu  ieguva komanda Nūjas.lv, otrajā vietā ierindojas Rīgas lauvas / Juniori, bet godpilno trešo vietu izcīnīja Oligarhu komandas.
Dienas turpinājums norisinājās NBS zālē, kur pirmais aizritēja mazais fināls, spēle par trešo vietu starp Armijas Florbola klubu un SK Saulkalne. Abas komandas bija noskaņojušās uz uzvaru, Saulkalnes komandai izdevās gūt pārsvaru pašā spēles sākumā, tomēr spēle bija līdzīga un līdz pat tās beigām nevarēja pateikt kurš mājās brauks ar medaļām.. Tomēr Saulkalne spēja aizstāvēt savus vārtus un spēle noslēdzās ar rezultātu 6:5 Saulkalnes labā un AFK komandai šoreiz nācās samierināties ar 4.vietu.
Bet medaļu sadale turpinājās. Nākamās tikās FK Rīga un Bigfoots komandas. Jau no paša sākuma FK Rīga izvirzījās vadībā panākot četru vārtu pārsvaru, tomēr Bigfoots nevēlējās tik viegli atdot medaļās un parādīja zobiņus  FK Rīgai. Tomēr Bigfoots komandai neizdevās atspēlēt visus vārtus un daudzie mazākumi arī deva savu. Spēle noslēdzās ar rezultātu  7:3 FK Rīgas labā
Pēc spēlēm tika veikta apbalvošana, kur komandas tika pēc kārotajām medaļām, kā arī tika apbalvota šīs sezonas simboliskā izlase.
Regulārā čempionāta rezultatīvākais spēlētājs
Guntis Šverns (AFK)
Labākie uzbrucēji
Kristaps Riekstiņš (FK Rīga)
Edgars Gailums (Bigfoots)
Labākie aizsargi
Edvards Janbergs (FK Rīga)
Igors Bulahs (AFK)
Labākais vartsargs
Gustavs Plūme (SK Saulkalne)

 

Pēdējās izmaiņas ( Wednesday, 23 May 2012 )
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >