Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas

Spēļu kalendārs 2010./11. gada sezonai PDF Drukāt
Par spēļu kalendāru atbildīgs turnīra galvenais tesnesis Rihards Jēgers (29197342)

 
Spēļu kalendārs 2010./11. gada sezonai
 Sekojiet spēļu kalendāra izmaiņām!
MDSp/nKods Datums LaiksKomandu spēļu pāri  Zāle
     Izslēgšanas un finālspēles  
     

FINĀLS

  
1.v.86.10-8628.04.11
20:15
Saulkalne - Ogres vilki5:5
Ezerkrastu vsk.
1.v88.10-8806.04.1119:30

Ogres vilki - Saulkalne

3:11
Ogres 1.vsk.
     

par 3.vietu

  
3.v.85.10-8526.04.1121:10
Ikšķile - Shap Knifes8:9
Ikšķiles vsk.
3.v.87.10-8706.05.11
20:15
Sharp Knifes - Ikšķile8:6
Āgenskalna ģimnz.
      pusfināli  
1/281.10-8112.04.1121:10Ikšķile - Ogres vilki5:5Ikšķiles vsk.
1/282.10-8214.04.1120:15Saulkalne - Sharp Knifes6:6Ezerkrastu vsk.
1/283.10-8315.04.1119:30Ogres vilki -Ikšķile4:3 pmOgres 1.vsk.
1/284.10-8415.04.1120:15Sharp Knifes - Saulkalne 4:5Āgenskalna ģimnz.
      1/4 fināli  
1/4 73. 10-7328.03.1120:00Jelgavas novads - Saulkalne6:7Jelgavas nov.sp.z.
1/4 74. 10-7429.03.1121:10Ikšķile - AFK5:4Ikšķiles vsk.
1/4 75. 10-7531.03.1121:45Oligarhi - Ogres vilki4:6Ezerkrastu vsk.
1/476. 10-7603.04.1121:30Pārdaugava - Sharp Knifes7:11Rīgas Olimp. centrs
1/4 77. 10-7707.04.1120:20AFK -Ikšķile4:4NBS
1/478. 10-7808.04.1119:30Ogres vilki - Oligarhi11:1Ogres 1.vsk.
1/479. 10-7908.04.1120:15Sharp Knifes - Pārdaugava14:2Āgenskalna ģimnz.
1/480. 10-8007.04.1120:15Saulkalne - Jelgavas novads12:9Ezerkrastu vsk.
      Regulārais turnīrs  
1. 1. 10-0120.10.1021:15Saulkalne - Ogres vilki11:5LSPA
1. 2. 10-0221.10.1020:20AFK - Jelgavas novads 8:3NBS
1. 3. 10-0324.10.1020:00Pārdaugava - Sharp Knifes 3:4Rīgas Olimp. centrs
1. 4. 10-0401.11.1020:30First Data Latvia - Ikšķile 4:8Ezerkrastu vsk.
2. 5. 10-0527.10.1021:15Saulkalne - Jelgavas novads 1:3LSPA
2. 6. 10-0606.11.1020:00Sharp Knifes - First Data Latvia  11:2

Āgenskalna ģimnz.

2. 7. 10-0728.10.1020:20AFK - Pārdaugava 5:3NBS
2. 8. 10-0829.10.1019:30Ogres vilki - Ikšķile 6:1Ogres 1.vsk.
3. 9. 10-0908.11.1020:20Jelgavas novads - Ogres vilki 6:9Jelgavas nov.sp.z.
3. 10. 10-1008.11.1020:30First Data Latvia - AFK 1:17Ezerkrastu vsk.
3. 11. 10-1109.11.1021:10Ikšķile - Sharp Knifes 6:8Ikšķiles vsk.
3. 12. 10-1214.11.1020:00Pārdaugava - Saulkalne 4:10Rīgas Olimp. centrs
4. 13. 10-1322.11.1020:20Jelgavas novads - Pārdaugava 3:4Jelgavas nov.sp.z.
4.  14. 10-1426.11.1021:15Saulkalne - First Data Latvia 13:2Ezerkrastu vsk.
4. 15. 10-1525.11.1020:20AFK -  Ikšķile 7:3NBS
4. 16. 10-1626.11.1019:30Ogres vilki - Sharp Knifes 8:11Ogres 1.vsk.
5. 17. 10-17 17.01.1120:20Jelgavas novads - First Data Latvia 9:2Jelgavas nov.sp.z.
5. 18. 10-1821.12.1021:10Ikšķile - Saulkalne 7:8Ikšķiles vsk.
1. 19. 10-1902.12.1021:45Oligarhi - Jelgavas novads 0:20Ezerkrastu vsk.
5. 20. 10-2011.03.1120:15Sharp Knifes - AFK10:5

Āgenskalna ģimnz.

5. 21. 10-2105.12.1020:00Pārdaugava - Ogres vilki 3:9Rīgas Olimp. centrs
6. 22. 10-2206.12.1020:20Jelgavas novads - Ikšķile 1:2Jelgavas nov.sp.z.
2. 23. 10-2309.12.1021:45Oligarhi - Pārdaugava 9:16Ezerkrastu vsk.
6. 24. 10-2410.12.1019:30Ogres vilki - AFK 9:8Ogres 1.vsk.
6. 25. 10-2510.12.1020:30Saulkalne - Sharp Knifes11:12Ezerkrastu vsk.
6. 26. 10-2612.12.1020:00Pārdaugava - First Data Latvia10:3Rīgas Olimp. centrs
7. 27. 10-2714.12.1021:00First Data Latvia - Ogres vilki 3:17Zelta boulinga c.
7. 28. 10-2814.12.1021:10Ikšķile - Pārdaugava8:5Ikšķiles vsk.
7. 29. 10-2917.12.1020:15Sharp Knifes - Jelgavas novads11:2

Āgenskalna ģimnz.

7. 30. 10-3016.12.1020:20AFK - Saulkalne6:5NBS
8. 31. 10-3123.12.1020:20AFK - First Data Latvia5:0NBS
8. 32. 10-3223.12.1021:45Oligarhi - Sharp Knifes 4:8Ezerkrastu vsk.
8. 33. 10-3314.02.1120:20Jelgavas novads - Saulkalne9:8Jelgavas nov.sp.z.
8. 34. 10-3428.12.1021:10Ikšķile - Oligarhi 9:2Ikšķiles vsk.
9. 35. 10-3511.01.1121:00First Data Latvia - Oligarhi1:7 Zelta boulinga c.
9. 36. 10-3608.03.1121:10Ikšķile - Ogres vilki 3:6Ikšķiles vsk.
9. 37. 10-3710.02.1120:20AFK - Sharp Knifes 5:8NBS
9. 38. 10-3816.01.1119:30Saulkalne - Pārdaugava18:4Ezerkrastu vsk.
10. 39. 10-3923.01.1121:00First Data Latvia - Saulkalne3:15Zelta boulinga c.
10. 40. 10-4020.01.1121:45Oligarhi - Ikšķile6:7Ezerkrastu vsk.
10. 41. 10-4121.01.1120:15Sharp Knifes - Ogres vilki 10:5

Āgenskalna ģimnz.

10. 42. 10-4223.01.1120:00Pārdaugava - Jelgavas novads5:6Rīgas Olimp. centrs
11. 43. 10-4309.02.1122:00Oligarhi - Saulkalne4:11Ezerkrastu vsk.
11. 44. 10-4428.01.1119:30Ogres vilki - Pārdaugava7:5Ogres 1.vsk.
11. 45. 10-4528.01.1120:15Sharp Knifes - Ikšķile10:9

Āgenskalna ģimnz.

11. 46. 10-4630.01.1121:00Pārdaugava - Oligarhi 3:6Rīgas Olimp. centrs
11. 47. 10-4727.01.1120:20AFK - Oligarhi 19:2NBS
12. 48. 10-4801.02.1121:00First Data Latvia - Pārdaugava2:8Zelta boulinga c.
12. 49. 10-4922.02.1121:10Ikšķile - Jelgavas novads5:6Ikšķiles vsk.
12. 50. 10-5003.02.1121:45Oligarhi - AFK10:8Ezerkrastu vsk.
12. 51. 10-5104.02.1119:30Ogres vilki - Jelgavas novads6:4Ogres 1.vsk.
12. 52. 10-5225.02.11 20:15Sharp Knifes - Saulkalne9:7

Āgenskalna ģimnz.

12. 53. 10-5306.02.11 20:00Pārdaugava - Ikšķile7:6Rīgas Olimp. centrs
13. 54. 10-5407.02.11 20:20Jelgavas novads - AFK3:5Jelgavas nov.sp.z.
13. 55. 10-5508.02.11 21:10Ikšķile - First Data Latvia7:1Ikšķiles vsk.
13. 56. 10-5604.03.11 19:30Ogres vilki - Saulkalne12:11Ogres 1.vsk.
13. 57. 10-5711.02.11 20:15Sharp Knifes - Pārdaugava16:3

Āgenskalna ģimnz.

13. 58. 10-5813.02.11 21:00Pārdaugava - AFK3:11Rīgas Olimp. centrs
14. 59. 10-5915.02.11 21:00First Data Latvia - Sharp Knifes1:19Zelta boulinga c.
14. 60. 10-6017.02.11 21:45Oligarhi  - Ogres vilki 7:8Ezerkrastu vsk.
14. 61. 10-6124.02.11 20:20AFK - Ogres vilki 12:11  pmNBS
14. 62. 10-6225.02.11 19:30Ogres vilki - First Data Latvia18:5Ogres 1.vsk.
15. 63. 10-6328.02.11 20:20Jelgavas novads - Sharp Knifes7:9Jelgavas nov.sp.z.
15. 64. 10-6401.03.11 21:00First Data Latvia - Jelgavas novads8:17Zelta boulinga c.
15. 65. 10-6501.03.11 21:10Ikšķile - AFK3:6Ikšķiles vsk.
15. 66. 10-6603.03.11 21:45Oligarhi  - First Data Latvia6:4Ezerkrastu vsk.
15. 67 10-6717.03.11 20:15Saulkalne - Ikšķile3:8Ezerkrastu vsk.
16. 68. 10-6807.03.11 20:20Jelgavas novads - Oligarhi5:4Jelgavas nov.sp.z.
16. 69. 10-6914.03.11 22:00Saulkalne - Oligarhi8:7  pmEzerkrastu vsk.
16. 70. 10-70- -Sharp Knifes  - Oligarhi0:5Āgenskalna ģimnz.
16. 71. 10-7118.03.11 19:30Ogres vilki - Oligarhi10:3Ogres 1.vsk.
16. 72. 10-7218.03.11 20:30Saulkalne - AFK12:6Ezerkrastu vsk.