Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Līderi krāj punktus Drukāt
Autors RACF info   
Friday, 20 November 2009
Aizritējusi ceturtā čempionāta kārta, kurā uzvaras guvušas tās komandas, kuras spēļu pirmajā pusē bija guvušas vairāk vārtus nekā sāncenši.

 „Saulkalne” pārliecinoši savā laukumā ar 7:5 pārspēja „Lattelecom IP”. Pamats uzvarai tika ielikts otrajā trešdaļā, kad mājnieki trīs minūšu laikā guva četrus vārtus, tādejādi salaužot viesu komandas pretestību. Ar līdzīgu rezultātu 7:5 svarīgu uzvaru izcīnīja „Ogres vilki”, kas pārspēja „Sharp Knifes” un turnīra tabulā pacēlās uz otro vietu. Pie vēl vienas uzvaras tikusi arī „FK Ādažu” komanda, kura viesos ar 9:5 apspēlēja „Pārdaugavu”. „Rīgas lauvas” ar 11:5 sagrāva „Saulkrastu” vienību. Jāatzīmē, ka „lauvu” sastāvā ar pieciem gūtiem vārtiem izcēlās Toms Ābols. Otrā neveiksme sēriju „Inčukalna” spēlētājiem, kas viesos ar 3:5 piekāpās „NBS Kadagai”. Starp citu, armijniekiem šis bija pirmais panākums četrās spēlēs. Bez uzvaras garšas turnīrā joprojām "Pārdaugava" un "Saulkrasti".

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar 11 (6+5) punktiem saglabā Jānis Gabars (Saulkalne). Starp vārtsargiem joprojām labākai statistikas rādītājs Mārim Vanagam (FK Ādaži), 91,9 % atvairīto metienu, vidēji ielaists 3,33 bumbiņas ielaistas.

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >