Nujas.lv

„Saulkalne” un „FK Ādaži” turpina uzvarēt Drukāt
Autors RACF info
Sunday, 08 November 2009
 Veiksmīgi turnīra ievadu iesākuši „Saulkalnes” un „FK Ādažu” vienības, kuras nav zaudējušas nevienu punktu. Saulkalniešu trīs panākumi ļāvuši komandai izvirzīties turnīra galvgali. Savukārt ādažnieki pēc divām aizvadītajām spēlēm turnīra tabulā pagaidām atrodas sestajā vietā, jo tuvāki sāncenši ieguvuši skaitliski lielāku punktu bagāžu.

Pēc aizvadītajām kārtām „FK Ādaži” var tuvākajā laikā cerēt pat uz līdera status, jo sāncenši pieveikti vairāk nekā pārliecinoši, ko arī pierāda viņu panākumi viesos pret „Sharp Knifes” ar 11:5 un savā laukumā uz nullītes atstājot pagaidām neveiksmīgi spēlējošos „Saulkrastu” komandu – 7:0. Pirmo sauso spēli čempionātā savus vārtus neskartus nosargājis Māris Vanags.

„Saulkalnes” vienībai trešajā spēlē punkti nenāca tik viegli, jo cīņā ar „Rīgas lauvām” pēc otrās trešdaļas saglabājās neizšķirts 2:2, taču cīņas gaita izšķīrās pēdējās trešdaļas otrajā daļā, kad četru minūšu laikā tika gūti trīs vārti.  No otrās līdz piektajai vietai turnīra tabulā pēc trim aizvadītajām spēlē ar septiņiem punktiem atrodas – „Sharp Knifes”, ‘Lattelecom IP”, „Inčukalns” un „Ogres vilki”. Savas pozīcija nostiprināja „Sharp Knifes”, kas 10:1 pieveica „Pārdaugavu”, kā arī „Lattelecom IP” un „Ogres vilki”, kuri prata pievarēt attiecīgi „NBS Kadaga” (8:6), un „Inčukalns” (6:2) pretestību.

Starp rezultatīvākajiem spēlētājiem vadībā ar deviņiem punktiem izvirzījušies Jānis Gabars (Saulkalne) un Roberts Vāvere (Sharp Knifes). Abiem vienādi arī rezultativitātes skaitļi – četri vārti un piecas piespēles. Ar snaipera dotībām šobrīd izceļas Kārlis Kvāls (Saulkalne) un Kristāns Luņins (Sharp Knifes), abiem spēlētājiem seši precīzi bumbiņas radījumi sāncenšu vārtos. Abu snaiperu kontā arī divas rezultatīvas piespēles, kas viņu izvirza dalītajā trešajā un ceturtajā vietā.

Pateicoties sausajai starp vārtsargiem ar vislabāko radītāju šobrīd var lepoties Māris Vanags (FK Ādaži), kam 120 minūtēs atvairīti 83 metieni, vidēji ielaisti 2,5 vārti un „drošības” koeficents 94.3 procenti.