Nujas.lv

Sezonas pēdēja spēlē „Pilsētnieki” izrauj uzvaru! Drukāt
Autors RACF info
Friday, 22 May 2009

Kā jau ierasts pēdējās sezonās, tad RAČF turnīrs arī šoreiz noslēdzās ar tradicionālo „Zvaigžņu spēli”.

RAČF ZS 09

2008/09 sezona padevusies patiesi intrigojoša, izņēmums nebija arī „Zvaigžņu spēle”, kurā līdzīgi, kā pagājušo gadu nūjas savā starpā krustoja „Pilsētas” un „Apriņķa” komandas.  Spēles sākums ļoti vareni padevās „Apriņķa” komandai, kura līdz pat otrās trešdaļas pirmajai pusei „uzaudzēja” rezultātu līdz pat 5:1. Tomēr cīņas atlikušajā laikā raksturu nodemonstrēja „Pilsētnieki”, kuri prata atspēlēties no sev nelabvēlīgā rezultāta un jau izšķirošajās minūtēs izraut uzvaru ar 8:7.

Pēc šīs spraigās spēles tāpat, kā iepriekšējās sezonās tika godināti sezonas labākie. Medaļas, balvas un diplomus saņēma čempioni – „Ikšķiles” komanda, viņiem arī otro sezonu pēc kārtas turnīra galvenā trofeja no Rīgas Domes Izglītības, Jaunatnes un Sporta departamenta. Medaļas un kausi arī otrās un trešās vietas laureātiem „NBS Kadaga” un „Ropaži” vienībām.

Vēl vērtīgas un individuālās balvas no RAČF organizatoriem un „Salming” pārstāvjiem saņēma turnīra labākie spēlētāji un treneri.Rezultatīvākais – Alvis Dāle (Ikšķile), Simboliskā izlase: vārtsargs – Vanags (NBS Kadaga), laukuma spēlētāji – Mikus Jačmenkins (Ikšķile), Gatis Zariņš (NBS Kadaga) un Andis Hafenbergs (Ropaži). Treneri – Gvido Tauriņš (Ikšķile), Guntis Šverns (NBS Kadaga) un Edgars Mednis (Ropaži).Paldies arī pārējām komandām kas uzturēja sezonas intrigu – „Jūrmala”, „Saulkalne”, „Lattelecom IP”, „Team Ādaži”, „Sharp Knifes”, „Inčukalns”, „Latvijas universitāte”„Devils United”, „Saulkrasti” un „Rīgas lauvas”.

Apzinoties šī brīža taupības režīma mūsu ikdienas sadzīvē, ceram sagaidīt esošās un jaunās komandas arī 2009/ 2010. gada sezonā.