Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Čempionāts uzņem apgriezienus Drukāt
Autors RAČF   
Wednesday, 26 November 2008

LU vs IKŠJau otro mēnesi notiek cīņas Rīgas čempionāta turnīrā. Ar dažādu spēļu skaitu no trīspadsmit komandām, turnīra galvgalī, ik pa nospēlētai kārtais mainās kāda no komandām. Šobrīd vadošajā grupa atrodas četras komandas no kurām neatpaliek arī pārējās.

 

 Stabili līderu grupā atrodas „NBS Kadaga”, „Ikšķile”, „Ropaži” un „Saulkalne”, No šīs grupas tālu neatpaliek „Latcomfort”, „Lattelecom IP”, „Jūrmala” , „Rīgas Lauvas” un „Latvijas Universitāte”. Nosacīti „atpalicēju grupā” , uz doto brīdi „Devils United”, „Sharp Knifes”, „Inčukalns” un „Team Ādaži”. Šāds izkārtojums, jau pēc divām kārtām var mainīties! Visvairāk punktus uz doto brīdi ievākusi „NBS Kadaga” komanda – septiņas spēlēs 12 punkti, bet bez punktiem četrās aizvadītājās spēlēs ir „Team Ādaži”. Neviena no komandām nav iztikusi bez zaudējuma rūgtuma. Iespaidīgu vārtu bilanci iekrājusi „Ikšķiles” komanda. 

Pietiekoši plašu informāciju par cīņas gaitām var iegūt arī dažās komandas saiknēs. Šajā jomā jāizceļ „Ikšķiles” florbola klubs - skatīt saikni. Tur netrūkst apraksti par spēlēm, fotoreportāžas un komandas statistikas.

Foto autore: Kristīne Tauriņa

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >