Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


TOP spēlētāji 2007/ 08. gada sezonā Drukāt
Autors Administrator   
RAČF logoApkopoti individuālo statistikas rādītāji gan laukuma spēlētājiem, gan vārtsargiem.

 

Par rezultatīvāko spēlētāju šīs sezonas turnīra laikā kļuva „Kvinta Plus” uzbrucēja Valters Streļuks , kurš savā kontā iekrāja 97 rezultatīvi punkti. Viņam arī labākai rādītājs starp vārtu guvējiem – 59 vārti.  Rezultatīvākie

Tikai nedaudz no čempionāta rezultatīvākā spēlētāja atpalika „Krāpniecīšu” komandas spēlētājs Edijs Hammers – 96 (54 + 42) rezultativitātes punkti. Starp rezultatīvākajiem vārtu guvēju asistentiem šosezon izcēlās Alvis Dāle no „Ikšķiles” komandas, viņam 44 rezultatīvas piespēļu punkti. Kopumā turnīrā rezultativitātes punktus nopelnīja 293 spēlētāji. 

Valteram Streļukam pieder vel arī šīs sezonas divi augstvērtīgi individualitātes rezultāti, ko viņš sasniedzis vienā spēlē, tie ir15 gūtie vārti, kā arī 20 punkti pēc uzskaites sistēmas vārti + piespēle. Sešas rezultatīvas piespēles vienā spēlē saviem partneriem izdeva Edijs Hammers, Artūrs Garkalns, Aivis Hammers (visi trīs no „Krāpniecīšiem”), Raimonds Ūdris (Kvinta Plus) un Mareks Vaiskovičs (Optimisti).  

Garāko sēriju ar rezultativitātes punktiem šosezon izspēlēja Juris Illarionovs (Krāpniecīši), kurš no 24 aizvadītajām cīņām, 20 reizes pēc kārtas beidzoties spēlei no laukuma aizgāja ar punktu bagāžu. Viņš arī ne reizi šosezon netika nosūtīts uz sodīto soliņu par kādu no spēles pārkāpumiem. 

Mārtiņš Lūsis no „Team Ādaži” 14 spēles pēc kārtas atzīmējās ar vārtu guvumiem, kas arī ir uzmanības vērts nopelns. Nemazāk atzīstamu individuālo sadarbības prasmi izpelnījušies Aivis Hammers, Edijs Hammers (abi no „Krāpniecīšiem”) un Andris Pīlups („Kvinta Plus”), kas septiņas spēlēs pēc kārtas asistēja saviem komandas biedriem pie vārtu realizācijas. 

Starp rupjākajiem spēlētājiem turnīrā jāmin „Taizels” vienības aizsargs Jurģis Gaveiks, kuram 43 soda minūtes, viņam arī visvairāk vienā spēlē sapelnītās soda minūtes – četrpadsmit. Piecās spēlēs pēc kārtas uz sodīto soliņu devās Aivis Hammers (Krāpniecīši). 

Vārtsargu konkurencē svarīgākajos komponentos čempionātā izcēlās Edgars Jemeļjanovs no „Ikšķiles” komandas. Viņš aizadītajās 23 spēlēs (1275 minūtēs) vidēji ielaidis 4,85 vārtus, atvairot 84 % no pretinieku mestajām bumbiņām. Atvairīto procentu ziņā identisks skaitlis arī Gustavam Plūmem (Kvinta Plus), kam savas vienības spēlētāji ļāvuši pretiniekiem „bombardēt” (838 reizes) vārtsarga pozīciju un Uvim Eglītim (EBK), kas par 179 minūtēm vairāk sargājis savas komandas vārtus, nekā Jemeļjanovs, vidēji ielaižot 4,87 bumbiņas par spēli. Bet visvairāk sargāt savas vienības „cietoksni” tika uzticēts Edgaram Augstkalnam no „Krāpniecīšu” komandas , kurš vārtos nostāvēja 1479 minūtes.  Vārtsargu statistika

Divas vārtsargi turnīrā aizvadījuši arī „sausās” spēles, tie ir Edgars Jemeļjanovs (Ikšķile) un Valdis Svipsts (Saulkalne). 

Statistika par komandas cīņām vēl sekos

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >