Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Par čempioniem kļūst „Ikšķile” Drukāt
Autors RAČF   
Monday, 28 April 2008
 Tikai ar pēdējās kārtas spēli starp komandām „Ikšķile” un „EBK” izšķīrās šī sezonas čempiona un godalgoto medaļu īpašnieki.

Pirmo reizi par Rīgas atklātā čempionāta turnīra uzvarētājiem kļuva „Ikšķiles” komandas florbolisti, kuri pēdējas kārtas cīņā diezgan negaidīti ar rezultātu 13:2 sagrāva „EBK” vienību. Šī cīņas zaudētāji – „EBK” komanda sev labvēlīga rezultāta iznākuma gadījuma varēja kļūt par čempioniem, bet pēc šīs sāpīgās neveiksmes komanda turnīra noslēguma tabulā noslīdēja uz ceturto vietu! Plašāks raksts un foto "Ogres Vēstīs" (Skatīt)

Otro vietu turnīrā ieņēma „Kvinta Plus”, kas pēdējā kārtas spēle ar 13:7 viesos apspēlēja „Team Ādaži”, bet šosezon ar bronzas medaļām varēs lepoties „Saukalnes” komandas florbolisti, kuri pēdējās kārtas spēlē ar 12:1 sagrāva „Optimistus”.

Vēl nav skaidrība par komandām turnīra noslēgumā, kuras ieņems no 5.-7.vietai, jo divas atliktās spēles jāaizvada „Team Ādaži” komandai, kas var būtiski mainīt vietu secību pirmās līgas otrajā četriniekā. 

Otrās līgas turnīrā sakarā ar čempionāta nolikuma pārkāpumu FK „Taizels” komandai, stipri mainījušies vienību izkārtojumi turnīra tabulā. Pēc punktu atņemšanas FK „Taizels” komandai, tā no otrās vietas nokritās uz pēdējo pakāpienu tabulā. Uz uzvaru otrajā līgā pretendē „Rīgas Lauvas” un „Krāpniecīši”. Ja „lauvas” ar 19 punktiem 12 spēlēs savas cīņas ir beiguši, tad „Krāpniecīši” saviem 18 punktiem var vēl pievienot divus, pēdējās kārtas spēlē viņiem jāuzvar „Rīgas Lauvas – juniori”.

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >