Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Sākam ! Drukāt
Autors RAČF   
Sunday, 14 October 2007

 Šosezon čempionātu uzsāk 14.komandas, kuras vispirms aizvadīs viena apļa turnīru, un iegūtajām vietām pirmajā posmā tās dalīsies divās līgās. Septiņas stiprākas turpinās spēles 1.līgā par turnīra galveno trofeju – Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta dāvāto kausu. Pārējās komandas aizvadīs gandarījuma turnīru 2.līgā.

 

Čempionāta nolikums paredz, ka otro posmu komandas sāks no nulles, respektīvi, visi iegūtie punkti 1.posmā nevienai vienībai nenāks līdzi. Otrajā posmā komandas izspēlēs divu apļa turnīru. Pavasarī, kad čempionātu komandas noslēgs ar „Zvaigžņu maču”, balvas un medaļas saņems turnīra spēcīgākās komandas. Ar speciālbalvām tiks godināti čempionāta labākie un rezultatīvākie spēlētāji. Lai nezustu interese par mača iznākumiem, līdzīgi kā iepriekšējos čempionātos, balvas paredzētas arī otrās līgas komandām. Kamēr čempionāts vēl tikai ieskrienas, par favorītiem varēsim spriest tikai pēc pāris spēļu kārtam. Kaut komandas aizvadījušas dažādus spēļu skaitu, taču pēc divām kārtām turnīra tabulas galvgalī izvirzījušās trīs vienības - „Saulkalnes”, "Kvinta Plus" un „Ikšķiles” komandas, bet patreiz bez punktiem turnīru iesūkušas piecas komandas. Lai arī turnīrā aizvadītas ducis spēļu, ir jau fiksēti daži interesanti rezultāti. Tā pirmajā kārtā „sausu” spēli aizvadījusi „Ikšķiles” komanda, kura ar 4:0 viesos pārspēja „NBS Kadaga” vienības spēlētājs. Gaužām neveiksmīgi čempionātu iesākuši turnīra debitanti „Black Jack” spēlētāji, kas pirmajās divās spēlēs pamanījušies zaudēt ar graujošiem rezultātiem.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta pirmās ailes šobrīd aizņēmuši Eduards Timofejevs no „Ādaži” (7+3) un Renārs Silovs no „Saulkalne”(5+5) komandām.

 

 

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >