Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Atgādinājums: Izslēgšanas spēļu kārtība PDF Drukāt E-pasts
Autors RACF info   
Friday, 12 April 2013

(izvilkums no "Nolikuma")

Norise.

6. ...pēc divu apļu cīņas 2 labākās komandas varēs (skaidrojums - no "Cerību līgas") iekļūt ‘’Superlīgas’’ izslēgšanas spēlēs pirms tam tiekoties ar 7. un 8. vietu komandām no ‘’Superlīgas ‘’, spēlējot viņu laukumos vienu spēli (S7 - C2; S8 - C1) (skaidrojums "S" - "Superlīga", "C" - "Cerību līga"). Uzvarētāji iekļūst ‘’Superlīgas’’ izslēgšanas spēlēs.
7. Komandas, kuras neiekļūs ‘’Superlīgas ‘’izslēgšanās spēlēs, aizvadīs vienas dienas ‘’Gandarījuma kausu’’ iepriekš vienojoties ar komandām organizatoru noteiktā vietā un laikā.
8..Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, pirmās 4 ‘’Superlīgas ‘’komandas rindas kārtībā izvēlēsies sev parocīgāko pretinieku no 5-8. vietas komandām un 2 dienu laikā, paziņos savi izvēli uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
9.Izslēgšanas spēlēs komandas tiksies 2 reizes nosakot uzvarētāju, pēc 2 spēļu rezultātu summas. Pirmā spēle tabulā zemāk esošas komandas laukumā. Neizšķirta rezultāta gadījumā komandas izpilda 5 pēc spēles soda metienus.
10.Izslēgšanas spēļu otrajā kārtā 1. un izvēlētās komandas savstarpējās spēlēs uzvarētāji spēlēs pret 4 un izvēlētās komandas  savstarpējās spēles uzvarētāju. Un 2. un 3. spēlēs . tieši tāpat kā 1. un 4.
11.Otrās kārtas uzvarētāji spēlēs par 1. vietu un zaudētāji par 3. vietu vienu spēli uz RAČF organizatoru noteiktā laukuma, iepriekš vienojoties ar komandām..

Pēdējās izmaiņas ( Friday, 12 April 2013 )
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >