Aktualitātes
Izvēle
Aktualitātes
Turnīrs PRO Līga
Vadība
Kom. pārstāvja pienākums
Lēmumi
RAČF datu bāze
Atbalsta

Rīgas Lauvas

 Saulkalne S

Nujas.lv

Rīgas Lauvas


Sācies čempionāta otrais posms PDF Drukāt E-pasts
Autors RACF info   
Tuesday, 29 January 2013
 Ir noslēgušās “Austrumu” un “Rietumu” divīzijas regulārā čempionāta florbola spēļu cīņas. Noskaidrojušās tās komandas, kuras spēlēs ''Superlīgas'' vai ''Cerību līgas'' turnīrā. ''Superlīgā'' spēlēs 8 komandas, savukārt ''Cerību līgā'' sešas komandas.
 Skatīt turnīra tabulu.
 Kā jaunpienācēji ''Cerību līgā'' pievienojās komanda ar nosaukumu ''Blice'', Anrija Javas vadībā, kas aizvietos ambīciju zaudējušo vienību no Ropažu novada.
 Izspēles kārtība notiks pēc jau iepriekš apstiprināta turnīra nolikuma. Cīņas ''Superlīgā'' notiks katru nedēļu, bet ''Cerību līgā'' trīs reizes mēnesī. Pēc divu apļu cīņas divas labākās komandas no “Cerību līgas” saglabās iespēju iekļūt ‘’Superlīgas’’ izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, taču pirms tam, tām vajadzēs "izkarot" vietu tiekoties ar 7. un 8. vietas komandām no ''Superlīgas''. Izslēgšanas turnīra pirmās kārtas zaudētāju komandas kopā ar ''Cerību līgas'' komandām izspēlēs vienas dienas ''Gandarījuma kausu''. RAČF kausa finālcīņas par 1.un 3. vietu ''Superlīgā'' plānots aizvadīt maija mēneša vidū.
Veiksmīgu un pozitīvu emociju pilnu sezonas turpinājumu!
Jūsu RAČF komanda.
Pēdējās izmaiņas ( Tuesday, 29 January 2013 )
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >